Svetovalec/ka pri prodaji v modnih prodajalnah

V pričetku prihodnjega leta 2020 se v Ljubljani odpira nov nakupovalni center Aleja v katerem bo prisotno tudi naše podjetje s prodajalnama COCOZEBRA in MAX&Co.

Medse želimo povabiti komunikativno in samoiniciativno osebo s predhodnimi izkušnjami in veseljem do skupinskega dela.

Iščemo:

Prodajalca/prodajalko (sales advisor) za prodajalni Max&Co. in Cocozebra

Lokacija: Ljubljana – nakupovalni center Aleja (Šiška), Slovenija

Delovne naloge:

  • svetovanje pri prodaji
  • komunikacija s strankami
  • urejanje prodajnega prostora in izložb
  • aktivno delo z oblačili
  • delo v skladu z ustaljenimi postopki na blagajni
  • urejanje prispelih pošiljk oblačil
  • priprava na znižanja ter sodelovanje pri inventurah

Pogoji delovnega mesta:

  • opravljanje dela v nakupovalnem centru Aleja – Ljubljana (prodajalni MAX&Co. in COCOZEBRA)
  • delo z določenim časom treh mesecev z možnostjo podaljšanja oziroma zaposlitve za nedoločen čas
  • poln 8-urni delavnik
  • izmensko delo (dopoldanska, vmesna in popoldanska izmena)

Od kandidatov pričakujemo:

  • znanje angleščine
  • družaben, pozitiven in ustrežljiv pristop do strank
  • komunikativnost in odprtost v odnosu do strank, podjetja in sodelavcev
  • izkušnje s prodajo na sorodnih delovnih mestih
  • samoiniciativen pristop ter željo po učenju in hkrati odprtost za vsakodnevno komuniciranje s celotno ekipo

Bodočim sodelavcem ponujamo delo v inovativnem in pozitivnem okolju, možnost napredovanja ter nagrajevanje glede na uspešnost.

Prijavite se na delovno mesto “Svetovalca pri prodaji v modnih prodajalnah” na zaposlitev@prouniverzum.si.

V prijavi napišite vaše dosedanje izkušnje pri prodaji in pripnite svoj življenjepis oz. CV.

Veselimo se srečanja z vami!